اخبار پویاسازان


تا ۶۰% تخفیف ثبت دامین


ثبت دامین ( دامنه ) با پسوند co. با 60% تخفیف ویژه
این دامین ( دامنه ) جایگزین بسیار مناسبی برای دامین ( دامنه ) com. بوده و با ویژگیهای خاص خود از جمله کوتاه تر بودن نسبت به دامین ( دامنه ) com. و متناسب بودن با کلمه های company ، commercial ، corporate و commerce فرصت مناسبی را برای کسانی که تا کنون نتوانسته اند دامین ( دامنه ) مورد نظر خود را ثبت کنند به وجود آورده است.
با توجه به اینکه این پسوند تازه متولد است ، دامین ( دامنه ) های بسیار ارزشمندی هنوز برای ثبت آزاد می باشند.
فرصت را از دست ندهید و همکنون سفارش خود را برای پسوند جدید co. ثبت کنید.
ثبت یکساله این پسوند تا 30 فروردین ماه فقط با 48600 تومان انجام میشود.
کوپن تخفیف: 92DOTCO25MAR


دامین INFO. را تا 10 فروردین ماه با 18600 تومان ثبت کنید.
همانطور که می دانید دامین INFO. بعد از دامین COM. اولین دامین مرحله اول غیر محصور است. این دامین همکنون توسط میلیون ها نفر استفاده می شود! هر شخصی قادر به ثبت دامین های INFO. است و هنوز دامین های زیادی با اسمهای خوب آزاد هستند.
ثبت یکساله این پسوند تا 10 فروردین ماه فقط با 18600 تومان انجام میشود.
کوپن تخفیف: 92DOTINFO25MAR


دامین me. را تا 10 فروردین ماه با 37600 تومان ثبت کنید.
معنای این دامنه در زبان انگلیسی (me = من ) باعث شد که خیلی سریع توجه مردم به اون جلب بشه و دامین های زیبایی مانند love.me ، date.me ، Share.me به وجود بیاییند .
در دامین me. اسم شما حتماً باید حداقل 3 حرف و حداکثر 63 حرف باشد . تنها اسم های 2 حرفی که میتوانید پیدا کنید wp.me ، Fb.me ، go.me که وردپرس ، فیسبوک و گو ددی برای سرویس های کوتاه کنند? لینکشان از آن استفاده میکنند و me.me که یاهو برای سرویس “می می” خود از آن استفاده میکند ، هستند .
در نهایت اگر دنبال دامینی میگردید که حالت شخصی برایتان داشته باشد ، me. بهترین گزینه است .
ثبت یکساله این پسوند تا 10 فروردین ماه فقط با 37600 تومان انجام میشود.
کوپن تخفیف: 92DOTME25MAR


40000 تومان تخفیف برای ثبت دامنه های Mobi
پسوند .Mobi (دات موبی) اختصاصا به منظور دسترسی به اینترنت از طریق دستگاه های موبایل و منجمله تلفن های همراه در 11 جولای 2005 توسط آیکان تایید شده است. ثبت دامنه های دات موبی از 26 سپتامبر 2006 آغاز شد و تعدادی از نام های ثبت شده با قیمت های شش رقمی به فروش رسیده اند. از ان جمله می توان به Flower.mobi و Fun.mobi اشاره کرد که به ترتیب با قیمت های$200.000 و $100.000 به فروش رسیده اند.
این پسوند از لحاظ مالی از جانب گوگل، مایکروسافت، نوکیا، سامسونگ، اریکسون، ودافون، تی موبایل،تلفونیکا موبیل، تلکام ایتالیا، اوراسکم تلکلم، جی اس ام، ویزا و ... حمایت می شود.
ثبت یکساله این پسوند تا 10 فروردین ماه فقط با 37600 تومان انجام میشود.
کوپن تخفیف: 92DOTMOBI25MAR


با سپاس
واحد اطلاع رسانی
پویاسازان فناوری اطلاعات

۴/۱/۱۳۹۲   | ۴۸۹۴


نماد اعتماد الکترونیک
back to top