ازهویت خود محافظت کنید

سپر شما در مقابل هرزنامه و سرقت هویت

ID Protect

اسپم های مربوط به دامین ( دامنه ) را متوقف کنید ، ثبت دامین ( دامنه ) خود را با ID Protect خصوصی سازید.
آیا می دانستید که طبق قوانین فعلی ثبت دامین ( دامنه ) احتیاج به اطلاعات تماس شخصی شما برای ثبت دامین ( دامنه ) و نشان دادن در دیتابیس قابل دسترسی برای عموم (whois) دارد؟
این بدان معناست که اطلاعات شخصی شما برای هر کسی که می خواهد آنها را مشاهده کند در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۳۶۵ روز سال قابل دسترسی است.

ID Protect چگونه کار می کند؟


id protect
اطلاعات شخصی خود را مخفی سازید.

ID Protect ضمانت می کند که اطلاعات تماس شخصی شما منتشر نمی شود. ID Protect توسط سرویس محافظت هویت دامین (دامنه ) امنیت اطلاعات شخصی شما را ضمانت می کند. اطلاعات شما با بالاترین درجه محافظت در برابر اسپمرها به شما و دیگران نمایش داده می شود.

سیستم پست الکترونیک ( ایمیل ) پویا که اسپمرها را در هنگام جستجو از بین می برد.

بدون ID PROTECT اسپمرها می توانند آدرس پست الکترونیک ( ایمیل ) شما را از طریق درو کردن اطلاعات بدست آورند و سپس از آن برای اهداف ارسال هرزنامه و انتشار زمینه های بازاریابی استفاده کنند. آدرس پست الکترونیک ( ایمیل ) شما می تواند در فایل اسپمرها برای سال های زیادی برای اهداف بازاریابی و هرزنامه باقی بماند. به خاطر سیستم پست الکترونیک ( ایمیل ) پویای پویاسازان فناوری اطلاعات ، آدرس پست الکترونیک ( ایمیل ) ی که نشان داده می شود به صورت پی در پی تغییر می کند. بنابراین زمانی که عملیات درو کردن توسط اسپمرها شروع می شود پست الکترونیک ( ایمیل ) ها تغییر می کند و پست الکترونیک ( ایمیل ) قبلی دیگر برای اسپمرها کار نخواهد کرد. سرویس Domain Privacy Protection آدرس پست الکترونیک ( ایمیل ) واقعی شما را ایمن می کند و آنرا در فایلی نگه می دارد ، بنابر این فقط اطلاعات مهم و مربوط به دامین ( دامنه ) تان را دریافت می کنید و نه اسپم ها را.

به شما کنترل کامل ارائه می دهیم.

شما به عنوان صاحب قانونی دامین (دامنه ) باقی می مانید و کنترل کامل بر روی دامین ( دامنه ) تان دارید. شما می توانید دامین ( دامنه ) تان را بفروشید ، تمدید کنید ، انتقال دهید و یا تنظیمات آن را مثل قبل تغییر دهید. کنترل پنل دامین ( دامنه ) شما برای شما دسترسی لحظه ای برای مدیریت آسان دامین ( دامنه ) تان را فراهم می سازد.

هزینه استفاده از سرویس ID Protect با تمام امکانات و مزایای ذکر شده در بالا سالیانه فقط ۲۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.
لازم به ذکر است این سرویس فقط ویژه دامین های بین المللی که توسط پویاسازان ثبت شده و یا به پویاسازان منتقل شده است میباشد.


back to top