اخبار پویاسازان


راه اندازی موتور هوشمند و قدرتمند پرداخت مالی آنلاین دامین ( دامنه ) های ir. به صورت انبوه


در راستای گسترش ارائه خدمات آنلاین تحت وب به کلیه ایرانیان و فارسی زبانان با مسرت به اطلاع می رسانیم ، شرکت پویاسازان فناوری اطلاعات برای اولین بار در ایران اقدام به راه اندازی موتور هوشمند و قدرتمند پرداخت مالی آنلاین دامین ( دامنه ) های ir. به صورت انبوه نموده است.
در این حالت کلیه نمایندگان و مشتریان می توانند هر تعداد دامین ( دامنه ) ir. را در فرم پرداخت مالی انبوه دامین ( دامنه ) های ir. وارد کرده و با یک کلیک تمامی دامین ( دامنه ) ها را به صورت یکجا پرداخت مالی نمایند.

از این پس کلیه کاربران می توانند با ورود به کنترل پنل کاربری خود در سایت پویاسازان ( درگاه ورود کاربر ) و با کلیک بر روی پرداخت مالی دامین ir. (انبوه) اقدام به پرداخت مالی آنلاین دامین ( دامنه ) های ir. خود به صورت انبوده نمایند.

شما نیز می توانید با استفاده از موتور هوشمند و قدرتمند تائید مالی آنلاین پویاسازان ( که در این زمینه به عنوان یک موتور استثنائی در دنیا می باشد! ) و همچنین با کمترین سرمایه گذاری در رسیدن به قیمتهای پائین ثبت دامین ( دامنه ) های ir. به عنوان یک مرکز حرفه ای ، خدمات خود را با بهترین کیفیت به مشتریان تان ارائه دهید.
هم اکنون نمایندگان زیادی با استفاده از خدمات حرفه ای پویاسازان و با آرامش خیال به سایرین خدمات ارائه می دهند.

۱۵/۱۰/۱۳۸۷   | ۵۰۳۴


نماد اعتماد الکترونیک
back to top