اخبار پویاسازان


کسب درآمد با سیستم همکاری در فروش پویاسازان


کاربران گرامی سلام

به اطلاع میرسانیم شرکت پویاسازان فناوری اطلاعات امکان جدیدی ارائه می کند که کاربران بتوانند از طریق سایت و یا وبلاگ خود به کسب درآمد مادام العمر دست یابند. شما می توانید با ورود به پرتال کاربران در سایت پویاسازان و قسمت همکاری در فروش لینک تبلیغاتی خود را دریافت و سپس آن را در مجموعه سایت های خود و یا وبلاگهای خود قرار داده و یا در شبکه های اجتماعی اقدام به تبلیغ نموده ویا از طریق ایمیل به تبلیغات بپردازید. هر کاربری که از طریق لینک شما در سایت پویاسازان عضو شود تا زمانی که از پویاسازان خرید می کند و یا سرویسی را تمدید می کند درصدی از هر سفارش آن به شما تعلق می گیرد و می توانید آن را نقدا دریافت و یا در سفارش های بعدی از آن استفاده نمایید.

نکته: جهت استفاده از سیستم همکاری در فروش پویاسازان نیازی به خرید سرویس نیست و هر شخصی میتواند از این امکان استفاده کند.

به این صورت شما می توانید به یک درآمد ثابت و قابل افزایش دست یابید زیرا درصد بسیار بالایی از کاربران سال های بعد سرویس های خود را تمدید و بسیاری اقدام به خرید سرویس های جدید می نمایند و شما همواره درصد سود خود را بابت معرفی این مشتری که از طرف شما به سایت ما آمده است دریافت می کنید.

جالب است که بدانید در صورت معرفی مشتری از طرف شما، سیستم هوشمند همکاری در فروش پویاسازان، بصورت خودکار کد کاربری شما را به عنوان معرف در سیستم ذخیره می نماید و شما را در کلیه سفارشات این مشتری سهیم می سازد.

اگر این مشتری در هر تاریخی (و بازهم تاکید می کنیم در هر تاریخی) نسبت به ثبت سفارش هاست در حساب کاربری خود اقدام کند، سود شما حتی بدون در نظر گرفتن تاریخ سفارش، بصورت مستقیم در حساب شما منظور خواهد شد.
حال جالب اینجاست که شما حتی جدا از اینکه در کلیه زمانهای آینده در این سود شریک هستید، حتی در تعداد مشتریانی که به این شکل به پویاسازان معرفی می کنید نیز محدودیتی ندارید! دستمزد شما بصورت کامل محاسبه شده و بحسابتان واریز می گردد.

جهت دریافت کد تبلیغاتی و مشاهده بخش های اضافه شده لطفا پس از ورود به پرتال کاربران به صفحه همکاری در فروش مراجعه نمایید.

نکته مهم: افرادی که قبلاً از این سیستم ها استفاده میکردند لازم است به پرتال کاربران سایت مراجعه و کدهای مربوط به بنر و لینک اختصاصی جدید خود را دریافت و آن را جایگزین کدهای قبل نمایند.


با احترام
واحد اطلاع رسانی پویاسازان

۲۰/۱۰/۱۳۹۴   | ۳۸۴۴


نماد اعتماد الکترونیک
back to top