همکاری در فروش پویاسازان

درآمد ثابت و قابل افزایش
سیستم همکاری در فروش شرکت پویاسازان فناوری اطلاعات امکان جدیدی ارائه می کند که کاربران بتوانند از طریق سایت و یا وبلاگ خود به کسب درآمد مادام العمر دست یابند. شما می توانید با ورود به پرتال کاربران در سایت پویاسازان و قسمت همکاری در فروش لینک تبلیغاتی خود را دریافت و سپس آن را در مجموعه سایت های خود و یا وبلاگهای خود قرار داده و یا در شبکه های اجتماعی اقدام به تبلیغ نموده ویا از طریق ایمیل به تبلیغات بپردازید. هر کاربری که از طریق لینک شما در سایت پویاسازان عضو شود تا زمانی که از پویاسازان خرید می کند و یا سرویسی را تمدید می کند درصدی از هر سفارش آن به شما تعلق می گیرد و می توانید آن را نقداً دریافت و یا در سفارش های بعدی از آن استفاده نمایید.

لازم به ذکر است درصد بازاریابی شما با گسترش دامنه مشتریان معرفی شده از طریق شما افزایش می یابد.

به این صورت شما می توانید به یک درآمد ثابت و قابل افزایش دست یابید زیرا درصد بسیار بالایی از کاربران سال های بعد سرویس های خود را تمدید و بسیاری اقدام به خرید سرویس های جدید می نمایند و شما همواره درصد سود خود را بابت معرفی این مشتری که از طریق شما به سایت پویاسازان آمده است دریافت می کنید.

چگونه سیستم همکاری در فروش پویاسازان کار میکند؟

جالب است که بدانید در صورت معرفی مشتری از طرف شما، سیستم هوشمند همکاری در فروش پویاسازان، بصورت خودکار کد کاربری شما را در سیستم ذخیره می نماید و شما را در کلیه سفارشات این مشتری سهیم می سازد.

اگر این مشتری در هر تاریخی (و بازهم تاکید می کنیم در هر تاریخی) نسبت به ثبت سفارش در حساب کاربری خود اقدام کند، سود شما حتی بدون در نظر گرفتن تاریخ سفارش، بصورت مستقیم در حساب شما منظور خواهد شد.

حال جالب اینجاست که شما حتی جدا از اینکه در کلیه زمانهای آینده در این سود شریک هستید، حتی در تعداد مشتریانی که به این شکل به پویاسازان معرفی می کنید نیز محدودیتی ندارید! دستمزد شما بصورت کامل محاسبه شده و بحسابتان واریز می گردد.

شما میتوانید کاربران را از راههای مختلف به سایت پویاسازان معرفی کنید. برای مثال:

قرار دادن کد تبلیغ در وبلاگ یا وب سایت
استفاده ار کد تبلیغ در انجمن های گفتگو با ذکر جمله "میزبانی وب با پویاسازان"
استفاده از کد تبلیغ در امضاء ایمیل ها
به اشتراک گذاری کد تبلیغات در شبکه های اجتماعی
به اشتراک گذاری کد تبلیغات در خبرنامه و دیگر رسانه ها
و...

جهت دریافت کد اختصاصی تبلیغات خود و مشاهده بخش های اضافه شده پس از ورود به پرتال کاربران به بخش همکاری در فروش مراجعه نمایید.

back to top